Mudanya Buderus Tamiri

Mudanya Buderus Tamiri Hizmeti vermek için hizmet aşkı ile canı gönülde çalışıyoruz. Kusursuz bir tamir hizmeti ile tüm tüketicilerimizin isteklerini yerine getireceğiz. Sizlerde firmamız ile iletişime geçerek gerekli destekleri bizlerden alabilirsiniz. İşi iyi yapan ve vaktinde sizlere sunduğumuz hizmetleri yerine getirecek şirketiz.

Mudanya Buderus Tamir Hizmeti

Mudanya Buderus Kombi onarım Servisi
İstanbul Kombi tamir servisi olarak kombinizin markası modeli ne olursa olsun bütün cihazlarla birlikte Buderus kombi tamiri ve bakım servisi hizmetleri vermekteyiz.
Mudanya Buderus Kombi Servisi

  • Buderus kombiniz sıcak su vermiyor mu?
  • Aletinız çok mu gürültülü çalışıyor?
  • Petekleriniz tam ısınmıyor mu?
  • Kombiniz ısındıkça su basıncı yükseliyor mu ?
  • Kombiniz ayarladığınız sıcaklıkta çalışmıyor mu?
  • Buderus markalı ciahazınız hiç mi çalışmıyor?

Bizi arayın hermatik, bacalı, yoğuşmalı buderus kombilerinizle ilgili şikayetinizi derhal çözelim.

Mudanya Buderus Tamiri ve bakımı konusunda gerekli ekipman ve donanımla siz değerli müşterilerimizin kombi ile alakalı sorunlarınıza kati ve de garantili hizmet sunmaktayız.

Mudanya Buderus Kombi Bakımı Buderus kombi yanma verimini arttırmak amacı ile bakımını yapıyoruz.
Kombi İç tozlarının temizlenmesi. Kalorifer tesisatınızın dönüş hattında yer alan filtrenin sökülüp temizlenmesi ve kombi çalıştırıldıktan sonra yine kontrol edilerek döşemın durumuna bakılması, Mudanya Buderus Servisi eğer filtre yine pislik toplamışsa petek temizliği yapılması yakıt tasarrufu açısından bütçenize çok büyük fayda elde edecektir.
Genleşme tankı hava basınç kontrolünün yapılması (1,5 bar olacak şekilde) .
Çakmak mekanizmasının kontrol edilmesi ve ayarlanması.
Brülör ( yanma odaları temizliği ) nin yapılamsı
Sıcak su kontrolü (ntc) sensör ölçümünün yapılması şayet kıymeti istenen değerde değilse değiştirilmesi
Gaz enjertörlerinin temizliği ve yanış denetimünün gerçekleştirilmesi.
Fan motoru denetimü kirlenmiş fanlar balans neticesinde ses yapabilir temizlenip yağlanması sonucu kombiniz daha sessiz çalışır.
Kombi bakım ekiplerimiz cihazınızın bakımını gerçekleştirirken aletinızda daha önceden meydana gelmiş olan yada arada sırada tekrarlayan arızaları bildirmeniz halinde sertifikalı servis elemanlarımız arızaları ortaya çıkarabilecek olan parçalarında lüzumlu kontrolünü yaparak sizleri bilgilendireceklerdir.