Mudanya Buderus Kombi Servis

Mudanya Buderus Kombi Servis Günlük yaşamınızdaki konforun en önemli parçalarından biri olan kombiler, doğru teknik desteklerle uzun süreli yüksek verimler sunabilir. Buderus marka kombileriniz için Mudanya Buderus Kombi Servisi olarak hizmetler veren firmamız, alanında uzman ve tecrübeli teknik ekibi ile hiçbir çağrınızı çözümsüz bırakmaz. Montaj çalışmalarından başlayarak bakım ve arıza onarım gibi tüm teknik destek taleplerinizde uzman teknik personelimizin hizmetleri ile cihazınızdan ilk gün aldığınız verimi sürekli hale getirebilirsiniz.

Mudanya Buderus Kombi Teknik Servis

Hassas Kombi Montajı Çalışmaları

Kombiniz için en doğru montajın sağlanmasında:

* Kombi türü

* Kombi Ölçüleri

* Doğalgaz projesi baz alınır. Hermetik, bacalı ve yoğuşmalı olarak üç kombi türü bulunur.

Hermetik modeller genellikle mutfaklara yakın konumlandırılır. Farklı alanlara da konumlandırılabilir. Ancak mutfağa yakın olması sürekli kullanılan ocakların daha ekonomik faturalar oluşturmasını sağlar. Baca montajında ise baca camdan dışarı çıkarılıyor. Bacalı modellerde ise kombi bağlantı ölçüleri baz alınır. Bu modeller baca çıkışı olan binalar için uygundur. Ortam havasını kullanan bu modellerinde monte edileceği yer havadar olmalıdır. Yoğuşmalı modeller ise balkon ya da mutfaklarda konumlandırılır. Baca camdan dışarı verilir.

Montaj işlemleri sonrasında elektrik ve su bağlantıları yapılır. Yetkili uzman personeller tarafından yapılan bu hassas çalışmalar verimli bir çalışma sistemi ile sonuçlanır.

Tasarruf Sağlayan Bakım Çalışmaları

Her elektrik cihaz belirli bir süre sonra çalışma yükünün verdiği aşınma ile kirlenir, bazı parçaları aşınır hatta ufak tefek arızalar oluşmaya başlar. İlk etapta çok cihazın çalışmasında önemli bir sorun oluşturmayan bu arızalar fark edilmediğinde yedek parça değişimine giden büyük çaplı arızalara neden olabilir. Kombi bakımının kış ayları gelmeden yapılması tavsiye edilir. Kış aylarında yoğun kullanımlar nedeni ile arıza durumları gün yüzüne çıkabilir. En ihtiyacınız olduğu anda ortaya çıkan arıza durumu çeşitli mağduriyetlere neden olabilir. Periyodik Mudanya Buderus Kombi Servis hizmetleri ile kombi bakımı yaptırarak:

* Enerjiden ve bütçenizde oluşabilecek büyük arıza masraflarından tasarruf edebilirsiniz.

* Sağlıklı bir verim elde edebilirsiniz.

* Cihazınızı güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

* Sürekli sorun yaşamazsınız.

* Uzun ömürlü kullanımlar elde edersiniz.

Arıza Taleplerinize Birebir Çözümler

Bakımını zamanında yaptırmadığınız kombiler yoğun kullanımlara ya da dış faktörlere bağlı olarak arızalanabilir. Parçalarında aşınmalar ortaya çıkabilir. Tıkanan parçalar sistemin düzgün çalışmasının önüne geçebilir. En çok karşılaşılan kombi arızaları sebepleri şunlardır:

* Kurulum hataların,

* Tesisat su basıncı,

* Kullanıcı hataları

* Gaz vanası kapalı olduğunda kombinin çalıştırılması

* Cihazın yaz ve kış modlarının doğru kullanılmaması

* Çevresel etmenlerden ortaya çıkan sorunlar

* Düşük voltaj durumlarında koruma sağlayacak regülatörler

* Hermetik modellerde tozlanma

* Tesisat suyunun kirlemesi gibi pek çok neden sayılabilir.

Kullanıcı olarak yanlış kullanımlardan kaçınmalı ve periyodik bakımları aksatmamalısınız. Bunun yanında diğer faktörlerden dolayı yaşadığınız sorunlarda arıza destek için Mudanya Buderus Servisi hizmet taleplerinde bulunabilirsiniz. Kombinizden yüksek verim alabilmek için hızlı, pratik ve memnuniyet oluşturan çözümler sunulacaktır.